Wzór listu z wakacji
Sztutowo, 17.07.2010 r. Droga Mamo !. Cały czas musze pisać wypracowania i rozwiązywać różne zadania.. potzrebuje pilnie listu do kolezanki z nad morza (najlepiej mielno albo darlowo )Wzór listu do przyjaciela lub kolegi po angielsku z tłumaczeniem na polski.. Poznałem chłopca w naszym wieku miał na imię Adam.. Wzór pocztówki po niemiecku z tłumaczeniem na polski.Pocztówka po angielsku.. Jest cudownie deszcz nie pada ,slonko sieci i jest naprawde rewelacyjnie.Dostales kartke odemnie z pozdrowieniami.Co tam u Ciebie ciekawego slychac?. Byłem pewny, że zanudzę się na śmierc, no bo sam wiesz nikogo tam nie znałem.. Zwróć uwagę na układ, wyrażenia i odniesienie do notatek zastosowanych w poleceniu.. Wskazówki jak napisać pocztówkę po angielsku, zasady pisania, przykładowe pocztówki w języku angielskim.. Wzór pocztówki po angielsku z tłumaczeniem na polski.Napisz pocztówke do przyjaciela z wakacji (j.angielski).. Sep 30, 2019 Wskazówki jak napisać pocztówkę po niemiecku.. Cześć Cesio!. Okazało się, że nie było tak źle.. List Motywacyjny Wzór I 22 Przykłady Na Różne .Dziekuje, mieszkam za granica od dawna, a w kazdym kraju obowiazuja inne reguly, no i kiedy wyjezdzalam z Polski tez inaczej sie pisalo.. Pewnego pochmurnego dnia kiedy wiadomo było, że wyjście na dwór jest niemożliwe postanowiłam pójść na strych i trochę posprzątać..

wzór listu z wakacji.

Tak jak obiecałam, piszę do Ciebie w pierwszej wolnej chwili.. Niedawno byłem u babci na wsi.. List nieformalny do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku.. List nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.Wskazówki jak napisać list prywatny po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.Piszę ten list ponieważ chciałabym się z tobą podzielić pewna historią z moich ferii zimowych.. Dear Sir/Madam,Wzór listu do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku z tłumaczeniem na polski.. Jak na razie jest świetnie i mam nadzieję, że będzie tak do końca wyjazdu.Zdecydowałem się napisac do Ciebie ten list, gdyż chcę Ci opowiedziec o moich przeżyciach z wakacji.. Na początku tego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić i podziękować za wspaniałą pocztówkę[email protected]..

Sep 30, 2019wzór listu z wakacji.

List przykład listu wakacje Krótki list do rodziców z wakacji list do rodziców z wakacji opis wakacji w liście.Zadanie: napisz list z wakacji do kolegi bylem nad morzem wstep Rozwiązanie:drogi tomku na początku tego listu serdecznie cię pozdrawiam zagdnij co rodzice mnie zapisali na kolonie i jestem nad morzem mógłbym pływać w morzu cały czas od rana do wieczora uzbierałem dużo muszli oraz bursztyn kupiłem sobie dużo pamiątek, gdy tylko wrócę to dam ci parę do zobaczenia w krótce kamilList opowiadający o ciekawych wydarzeniach z wakacji.. wiem,ze siedzisz w domu i bardzo sie nudzisz.Ja za to swietnie sie bawie na wakacjach w Kolobrzegu u cioci Krysi.. Pozdrawiam.. Dawno się nie widzieliśmy i mamy wiele spraw do omówienia.Niestety nie mogę się z tobą spotkać, bo nauczyciele nie dają mi odpocząć.. W wolnej chwili, sprawdź również list z zapytaniem.. Bardzo dziękuję, że mogłam Panią poznać i mogę z Panią pracować..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt