Zaproszenie na zjazd absolwentów wzór
Święta Bożego Narodzenia Grudzień 24th, 2019.. 1BestCsharp blog 4,536,999 viewsZaproszenie na zjazd absolwentów w związku z Jubileuszem 80 -lecia Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lublińcu.Na naszych oczach przybyli z różnych stron kraju ludzie po raz kolejny stali się wspólnotą, której nie jest w stanie zniszczyć ani odległość, ani upływający czas.. ZAPRASZAMY.. Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy, W nadchodzącym roku nasza Szkoła obchodzić będzie piękny jubileusz.Wszyscy krzyczą, śmieją się, szukają znajomych i rozpoznają się.. Z kart wyczytamy, co nas czeka, Starzy znajomi skądś przylecą,.. Niestety zdjęcia są jakie są, bo pogoda nas wtedy nie rozpieszczała.. na III Zjazd Absolwentów, który odbędzie się w dniach 29-30 września 2017 roku.. DYREKCJA, RADA PEDA GOGICZNA, RADA RODZICÓW oraz KOMITET ORGANIZACYJNY OBCHODÓW 90-LECIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ im.. W tym roku mija 50-lecie działalności szkoły w Karolewie (gm.. Zajęcia na UPH » Maj 24.. Zdjęcia robiłam między jedną a drugą ulewą.. serdecznie zaprasza do wzięcia udziału.. Uroczystość odbędzie się 3 października 2015 roku.Osoby zamierzające uczestniczyć w całości spotkania proszone są o wpłacanie zaliczki w wysokości 100 zł na rachunek: 52 1240 2803 1111 0010 5277 5009 do dnia 15 maja 2015.. Pełny tekst w załączniku.. Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów UMK w Toruniu..

Zaproszenie na zjazd absolwentów.

Elżbiety w Szczecinku.. Główne obchody tego Jubileuszu planowane są na 23 maja 2009 roku.. Kołocz śląski, grill, a przede.. 11:00 zetarg ego w kowej dziela Miasta szenie czone letynu aktualności Ogórki można przyrządzić na 1000 sposobów smacznie i zdrowo WILCZA.. w XXV Zjeździe Absolw.. 50 lat po maturze, 9 września odbędzie się zjazd absolwentów rocznika 1963 - 1967 z I Liceum Ogólnokształcącego im.. My jesteśmy już spóźnieni.. Zła aura nie jest dla nich przeszkodą w tym momencie.. Na w.w kwotę składają się: koszty korespondencji do absolwentów, cateringu iDodatkowo miałam bardzo mało czasu na ich wykonanie.. Licznik odwiedzin.. przez JarekMitek.. Ten wpis nie zawiera tagów.. Szukaj.. Program Sobota 14 września 2019 roku Godz. 1000 - Msza św. w intencji absolwentów w Kościele Akademickim Ojców Jezuitów (Toruń, Rynek Staromiejski)Druki obowiązujące.. Wtedy odbędzie się ZJAZD ABSOLWENTÓW wszystkich roczników z okresu 1944-2008), na który serdecznie zapraszamy.Serdecznie zapraszamy Szanownych Państwa Na II Zjazd Rodziny Staniszewskich oraz Rodzin spokrewnionych do Łaniąt w sobotę 8 lipca 2017 roku.. Wydarzenia i terminy.. Maria Waszek z Sycowa zorganizowała zjazd rodzinny potomków Józefy i Jana Janasków wywodzących się z Kobylej Góry, a przybyłych na te ziemie prawdopodobnie z Czech.. Udało się sycowiance zebrać przedstawicieli trzech gałęzi .Zaproszenie.ZJAZD ABSOLWENTÓW..

Zaproszenie na zjazd Kategorie: Zjazdy.

Koszt pełnego uczestnictwa* wynosi 300 zł.Zaproszenie na zjazd rodzinny wzor" w mieście Syców.. 7 grudnia 2012 minęło 55 lat istnienia Szkoły w Zabrodziu, z tej okazji Komitet Organizacyjny zaprasza absolwentów i nauczycieli do uczestnictwa w okolicznościowym zjeździe, który odbędzie się na terenie szkoły w dniu 13 kwietnia 2013 roku.To będzie spotkanie po pół wieku!. Zaproszenia powstały na wzór już wcześniej zrobionych wzorów zaproszeń ślubnych, których jeszcze nie miałam kiedy pokazać :).Zaproszenie.. Załączniki: zaproszenie na zjazd absolwentów.doc [ ]Zapraszamy do udziału w uroczystym zjeździe absolwentów wszystkich roczników naszej szkoły, który będzie miał miejsce 7 czerwca 2019 roku o godz. 9.00.. Spotkanie w auli szkoły o godz. 10.00, a o godz. 18.00 w "Kolejarzu" odbędzie się bal.. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rodzice, Uczniowie oraz Pracownicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Świebodzinie mają zaszczyt zaprosić absolwentów oraz emerytowanych nauczycieli na obchody 70. rocznicy powstania szkoły, połączone ze Zjazdem Absolwentów.. Download "ZAPROSZENIE.. Ze wzruszeniem dawni przyjaciele ze szkolnej ławy odnajdywali się w tłumie przybyłych na uroczystości absolwentów.Zaproszenie na Piknik Pracowników i Absolwentów UMCS W imieniu JM Rektora UMCS, prof. Stanisława Michałowskiego pragniemy zaprosić byłych i obecnych pracowników naszej Alma Mater na Piknik Pracowników i Absolwentów UMCS , który odbędzie się 14 września 2019 r. w Ogrodzie Botanicznym UMCS .Zjazd odbędzie się w dniu 14 czerwca 2014 r.(w godz. 10.00-13.00) na Wydziale Prawa i Administracji UMCS, zaś Piknik UMCS w godz. 14.00-02.00 na terenie Targów Lublin S.A. Zjazd Absolwentów naszego Wydziału jest doskonałą okazją do spotkania z przyjaciółmi, znajomymi z okresu studiów oraz kadrą akademicką.Zjazd absolwentów « Informacje..

Zjazd absolwentów MSP-6".

Opłata za udział w Zjeździe od jednej osoby ustalona jest na kwotę - 120 zł (sto dwadzieścia).. Bal Gimnazjalny 2014 - fotoreportaż .wszystkich absolwentów Zespołu Szkół Hutniczych (THM) i ZS nr 3 w Ostrowcu.. 13 kwietnia 2013.. W tytule wpłaty prosimy o podanie imienia, nazwiska i miejscowość uczestnika oraz telefon kontaktowy.. Już za.. Pamiątki, kupony obiadowe będą wydawane podczas rejestracji na Zjazd w dniu zjazdu 22 czerwca 2013 roku w godz. 13.30-15.00.Jest to Jubileusz 65-lecia wszystkich szkół, które wchodziły w skład Zespołu Szkół.. Zjazd odbędzie się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie 22 czerwca 2013 roku.. Szukaj.. ntów UMK „Jesienne Powroty 2019.r.". Koszt imprezy -120 zł (osoba towarzysząca na balu - 100 zł).Stowarzyszenie Przyjaciół Zespół Szkół Ponadgimnzajalnych w Nietążkowie zaprasza na II Zjazd Absolwentów Zespołu Szkół Rolniczych i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie z okazji 40- lecia Pierwszej Matury.. Zaproszenie na zjazd absolwentów.. Jeśli nosisz lub nosiłaś (eś) nazwisko Staniszewska (i) i pragniesz spotkać innych o tym nazwisku, aby.minimalne zamówienie: 10 sztuk Rodzaje tarcz do wyboru - zdjęcie poglądowe dostępne w galerii T1 - tarcza stalowa gładka T2 - tarcza stalowa z przetłoczeniem T3 - tarcza mosiądz srebrzony gładkaZAPROSZENIE..

Zaproszenie na zjazd ; Konkurs "Moja szkoła" BIP.

Słychać radość, ożywione rozmowy.. Uchwała Zarządu Oddziału Gminnego, Miejsko-Gminnego, Miejskiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie .ZJAZD ABSOLWENTÓW - Zaproszenie.. Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów Szkoły Podstawowej w Olszewce, którzy ukończyli naukę do 2000 roku, na zjazd z okazji 90-tej rocznicy powstania szkoły.. Dziś 21 Wczoraj 88 W tym tygodniu 21 W tym miesiącu 2173 W sumie 190608.. Z okazji jubileuszu zapraszamy też na Bal Absolwentów, który odbędzie się w sali przyjęć Brylantowa we Wręczycy Wielkiej 7 czerwca o godz.19.00, koszt 150 zł od każdego uczestnika.Zapraszamy wszystkich absolwentów a także tych z Państwa, którzy z jakiś przyczyn z nami nie kończyli, a czują się związani z naszym rocznikiem..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt