Ministerstwo finansów aktualności
Tak twierdzi .Ministerstwo Finansów w porozumieniu z Ministerstwem Gospodarki w wydanym liście informuje przedsiębiorców o zagrożeniach związanych z oszustwami w zakresie podatku VAT z branży elektronicznej.. KAS: 15 firm zainteresowanych podpisaniem z fiskusem umowy o współdziałanie 2 stycznia 2021, 11:08 W 2021 r. jeden urząd skarbowy obsłuży największe firmy 1 stycznia .Ministerstwo Finansów poinformowało o udostępnieniu zaktualizowanej broszury informacyjnej dotyczącej nowego JPK_VAT z deklaracją.. Informacje o urzędzie; .. Aktualności zobacz wszystkie.. Czytaj więcej o Pilotaż obsługi tranzytu w systemie NCTS2 »Aktualności.. Treści znaczone w serwisie jako treści będące przedmiotem praw autorskich, o ile nie jest to stwierdzone inaczej, są udostępniane na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska.Korzystanie z treści opublikowanych w serwisie podatki.gov.pl, niezależnie od celu i sposobu korzystania, nie wymaga zgody Ministerstwa Finansów.. Treści znaczone w serwisie jako treści będące przedmiotem praw autorskich, o ile nie jest to stwierdzone inaczej, są udostępniane na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska.Aktualności NEWSLETTER INTRASTAT Nr 02/2021 z dnia 14.01.2021 r. Szanowni Państwo, Departament Ceł Ministerstwa Finansów uprzejmie informuje, że na 2021 rok.Czytaj więcej o Modernizacja sieci strukturalnej w budynku Ministerstwa Finansów w ramach projektu IeU..

Dlatego działania audytorów wewnętrznych i inspektorów ochrony danych powinny być komplementarne.Ministerstwo finansów USA rozszerzyło w środę sankcje na władze Białorusi.

Podatnik, który w danym okresie nie wykonał żadnej transakcji, a w efekcie ewidencja i deklaracja nie zawierają żadnych wpisów, powinien złożyć tzw. zerowy JPK_VAT.. 12.02.2020 SENT - Aktualizacja Specyfikacji Technicznej Komunikatów.. Oczywiście Ministerstwo Finansów tak jak w 2018 roku udostępni aplikacje informatyczne dedykowane dla najmniejszych przedsiębiorców, którzy nie korzystają z obsługi przez biura rachunkowe.Ministerstwo Finansów udzieliło wyjaśnień w zakresie stosowania dokumentów określanych mianem faktur pro-forma, zwłaszcza w kontekście ostatnich zmian w przepisach dotyczących i fakturowania.. Objęto nimi m.in. jednostki OMON, KGB oraz Centralną KomisjęZ wyjaśnień Ministerstwa Finansów wynika też, że: 1.. Przejdź do serwisu Biuletyn Informacji Publicznej Ministerstwo Finansów; Otwórz okno z tłumaczem języka migowego; Zmień język PL. EN - English; Ministerstwo Finansów MENU..

W elemencie „Deklaracja" powinien wówczas wypełnić pola P_38 oraz P_51, wpisując „0".Piotr Dziedzic został odwołany z funkcji wiceministra finansów, zastępcy szefa Krajowej Administracji Skarbowej - poinformowało w środę Ministerstwo Finansów.

Ministerstwo Finansów chce też dzięki utworzeniu rejestru zmotywować nierzetelnych płatników do uregulowania zobowiązań.Nowe aplikacje Ministerstwa Finansów - narzędzia do przesyłania JPK VAT.. Ministerstwo Finansów uprzejmie zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące zmian związanych.. Zobacz » modyfikacja: 21.11.19 godz. 13:35 12.11.2019 SENT - Aktualizacja Specyfikacji Technicznej Komunikatów .Ministerstwo Finansów.. 15.01.2021 Wyniki sprzedaży obligacji oszczędnościowych w grudniu i całym 2020 .Ministerstwo Finansów; Aktualności; Wiadomości Wiadomości; Ostrzeżenia i wyjaśnienia podatkowe; Zapowiedzi; Wiadomości.. Dziedzic był też m.in. Pełnomocnikiem Rządu ds. Zwalczania Nieprawidłowości Finansowych na Szkodę Rzeczypospolitej Polskiej lub UE.Aktualności zobacz wszystkie.. W broszurze znaleźć można informacje o zmianach, jakie wejdą w życie 1 października 2020 roku..

"Szacujemy to na ok. 58 proc. PKB" - powiedział.Zadaniem zarówno inspektora ochrony danych, jak i audytora wewnętrznego jest wspieranie kierownika jednostki sektora finansów publicznych w zgodnej z prawem realizacji celów i zadań tej jednostki.

15.01.2021 Wyniki sprzedaży obligacji oszczędnościowych w grudniu i całym 2020 roku.. O ministerstwie Wstecz.. Podpisanie umowy na migrację systemu Service Desk Publikacja: 2013.01.08 13:00 Aktualizacja: 2013.01.08 13:04Ministerstwo Finansów odpowiada Iwona Maczalska 22.12.2020 14:30 (aktualizacja: 15.01.2021 12:20 ) Przedsiębiorcy, którzy skorzystali z subwencji PFR wypłacanej w ramach Tarczy antykryzysowej, muszą liczyć się z koniecznością zapłaty podatku PIT , za umorzoną część pożyczki.Ministerstwo Finansów uprzejmie informuje, że w ostatniej dekadzie listopada br. planowane jest.. Harmonogramy uruchomień produkcyjnych systemów operacyjnych SISC Publikacja: 2015.10.27 10:04Źródło: Ministerstwo Finansów 28-30 listopada 2016 r. w Telc w Republice Czeskiej, odbyło się spotkanie, którego celem było nawiązanie bezpośredniej współpracy przygranicznej oraz wymiana informacji w zakresie zwalczania oszustw w.Źródło: Izba Celna w Przemyślu Funkcjonariusze Służby Celnej udaremnili przemyt dwóch ikon na polsko-ukraińskim przejściu granicznym w Korczowej.. Niedawno premier przyjął dymisję Piotra Dziedzica, który odpowiadał za walkę z przestępczością ekonomiczną.. 15.01.2021 Ochrona wolności słowa użytkowników serwisów społecznościowych..

12.01.2021 Oświadczenie w sprawie uczczenia pamięci Jana Rodowicza „Anody" 07.01.2021 Ministerstwo Sprawiedliwości składa hołd Janowi Rodowiczowi „Anodzie" ...Ministerstwo finansów USA: Władze Szwajcarii i Wietnamu manipulują kursem swoich walut - biznes.interia.pl - Władze Szwajcarii i Wietnamu manipulują kursem swoich walut?

12.01.2021 Terminy stosowania limitu odliczenia z tytułu ulgi abolicyjnej.Stabilne finanse publiczne, obniżenie długu publicznego i wysokie tempo wzrostu gospodarczego - to najważniejsze osiągnięcia Ministerstwa Finansów (MF) w ostatnich trzech latach.. Stosownie do art. 106 ust.. 30 czerwca 2020 r. na podatki.gov.pl została opublikowana .Korzystanie z treści opublikowanych w serwisie podatki.gov.pl, niezależnie od celu i sposobu korzystania, nie wymaga zgody Ministerstwa Finansów.. Powiedział, że z najnowszych szacunków Ministerstwa Finansów wynika, że dług w ujęciu general government, czyli wg metodologii UE, nie przekroczy w tym roku 60 proc. PKB..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt