Podanie na helpera
Chcesz otrzymać darmowego VIPA na 2 dni wejdź tutaj!. [ KLIKNIJ ]Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Ponieważ jestem pomocny graczom, gdy gracz coś potrzebuje zawsze jestem do depozycji jestem odpowiedzialny i miły wobec innych graczy dlatego myślę ze się nadaje na helpera.. In total there is 1 user online :: 1 registered, 0 hidden and 0 guests (based on .Zanim zaczniesz pisać podanie na Helpera musisz spełniać następujące kryteria: Wchodzenie raz dziennie na forum; Minimum 16 lat; Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich; Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym; Bycie.Podanie bardzo słabe.. Udostępnij Obserwujący 1.. Zapraszamy na TS3 IP: ts.crafted.pl.. Weź udział w świątecznej zabawie, otwieraj codziennie okienka, odpowiadaj na pytania i zgarnij wspaniałe nagrody!. ( łatwe pytanie trudna odpowiedź ) Ubiegam się o tą .8.. Osoby te będą teraz poddane weryfikacji głosowej na Team Speak 3 w terminach: - 10.11.2018 20:00 (sobota) - 11.11.2018.Podanie o Helpera; Nowa Aktualizacja forum!. Więcej informacji na forum: crafted.plNábor na Helpera.. Coś o sobie: Witam nazywam się Dawid jestem znany z pseudonimu majkelek.. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Ponieważ jestem pomocny graczom, gdy gracz coś potrzebuje zawsze jestem do depozycji jestem odpowiedzialny i miły wobec innych graczy dlatego myślę ze się nadaje na helpera..

- Sprawdź czy spełniasz wymagania i złóż podanie!

Re: REKRUTACJA NA LIDERÓW SAL .Cześć!. Jesteś zainteresowany?. Mam dużą wprawe w pomocy ponieważ nie raz byłem helperem na innych serwerach.. Na serwerze minecraft lecraft nie będę się nudził pomagając graczą.Imię:Bartek Nick:Vesik Wiek:14 Link do GT z przegranymi godzinami: Vesik Online Now ★ NoPrime ★ SURF+RPG★ KILL4U.PL [VIP] !ws !knife @ 1shot1kill.pl 5 24 SteamID:STEAM_1:1:580333442 Znajmość komend SourceModa [1-10]: 7,5/10 Dlaczego Ty miałbyś zostać Helperem tego serwera?. Walczył w walce o sprawiedliwość na serwie (czyt.. Have questions.Nie zawiodłem się na skrypcie jak i na administracji tego serwera, zawsze stałem bardziej w cieniu innych, nie wychylając się zbytnio, ponieważ uznałem, że nie warto się pchać wszędzie.. Kalendarz Adwentowy 2020!. Na Twoją niekorzyść działa jednak fakt, że nie da się zakryć ładnym podaniem elementarnych braków w kompetencjach wymaganych do pełnienia funkcji Helpera na naszym serwerze.Podanie na HELPERA MCHC.pl Witam wszystkich nazywam się Mateusz i mam już za sobą 20 wiosen Na serverach można mie spodkać pod nickiem L3chu ( lecz często ktoś osoby używają mojego nicku na innych serverach ) Dlaczego startuje na rangę helpera?. Plusy-0 xd Minusy -Ortografia -Skopiowane komendy (chyba)-Programy, jak masz zamiar sprawdzać graczy jak nie posiadasz teamVievera,skype,albo anydeska?-Myśle ,że nie masz 15 lat.-Oraz nie widze Cię na serwerze minecraft,ale może to być spowodowane tym ,że gramy w innych godzinach..

Niestety ale na nie.Zachęcamy do składania podań na helpera!

Rekomendowane odpowiedzi.Gdy nikogo z administracji nie będzie na serwerze minecraft mam pomóc sam każdemu.Gdybym miał wybierać dostać admina i nie pomagać czy helpera i pomagać bym wybrał helpera.. Coś na swój temat: Jestem Adrian mam 13 lat, interesuje się informatyką, moje ulubione sporty to koszykówka, siatkówka, piłka nożna.. ODBIERZ DARMOWEGO VIPA!. Informowaliśmy was, że w wakacje otworzymy nabór na Helpera PL. Zdecydowaliśmy się jednak otworzyć nabory nieco wcześniej.. dodano przez Lou, 8 czerwca.. Ostatnio jednak natchnęło mnie, żeby napisać podanie na Helpera, może pierwsze podanie nie było zbytnio rozwinięte i kompletne, ale w tym .Wszystkie podania na Helpera sprawdzone, lista wstępnie zaakceptowanych.. dodany przez Rysiurysiu, 7 Października 2020 w Archiwum.. lubię gry typu minecraft, w tej grze lubię serwery megaenchant lub RPG jestem profesjonalny, aktywny, szanuje innych graczy, jestem bystry.. dodano przez Siwy, 8 czerwca.Podanie na helper.. Výběr bude probíhat od 29.3.2012 do 31.3.2012.Rekrutacja na t-helperów otwarta!. ════════════════════════ Strona żeby złożyć podanie na t-helpera: .Nick na forum: Gruby Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Gruby hw69.pl SteamID:76561198454542983 Klan/Ekipa w jakiej grasz: brak Imię: Michał Wiek: 17 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 7/10 Znajomość gry: 5/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: około 5-8h dzienie Czy pełniłeś.Gram na serwerze od 4 lat, za czasów OffensePL , aż do teraz..

Zapraszamy na TS3 IP: ts.crafted.pl [ODRZUCONE] Podanie na helpera.

Jeśli widzisz jakiś błąd zgłoś go pod tym postem w komentarzu!.Komentarze

Brak komentarzy.