Wniosek pkk szczecin
2.Urząd Miasta Szczecin.. Nazwisko 2 człon 5.. POTWIERDZENIE KWALIFIKACJI Ubiegam sie o potwierdzenie posiadania šwiadectwa kwalifikacji zawodowej i sktadam nastepujqce zaiaczniki: a) kopi?. PRZYGOTUJ.. ; Egzamin w Barlinku: zadzwoń pod numer 784 381 107 (w sprawach informacyjnych dot.. PKK dostaniesz: od razu - jeśli Twój wniosek będzie zawierać wszystkie potrzebne informacje,Profil kandydata na kierowcę /PKK/ - dla osoby zamierzającej przystąpić do szkolenia na prawo jazdy Wersja strony w formacie XML A zmniejsz tekst na stronie A domyślna wielkość tekstu na stronie A powiększ tekst na stronie Szczegóły.. Zapisz się na kurs teoretyczny i praktyczny do szkoły jazdy.. Maksymalnie czekać będziemy 2 miesiące - jeśli sytuacja wymaga dodatkowych wyjaśnień.. Informacją publiczną jest każda informacja o sprawach publicznych w rozumieniu ustawy o dostępie do informacji publicznej, będąca w posiadaniu jednostek .Szczegóły znajdziesz w sekcji Gdzie składasz wniosek.. Sprawdź, co zrobić.jeśli zapisujesz się na egzamin po raz pierwszy przygotuj numer PKK możliwy jest tylko osobisty zapis na egzamin Egzamin w Szczecinie: od godziny 8:00 zadzwoń pod numer telefonu 915 066 831, 915 066 837 lub 784 381 107 i ustal termin egzaminu.. Miejsce urodzenia 4.. Po nadaniu numeru PKK szczęśliwy przyszły kursant udaje się do wybranego przez niego .Od 19 stycznia 2013 r. osoba ubiegająca się o prawo jazdy, musi udać się do wydziału komunikacji dla miejsca stałego zameldowania (Urząd Miasta Szczecin) i założyć tzw. (PKK) Profil Kandydata na Kierowcę..

Oczywiście możesz też wydrukować i wypełnić wniosek w domu.

Wniosek o wydanie wtórnika / wymianę karty pojazduZazwyczaj, gdy dopełnimy formalności, PKK jest generowany od ręki lub w ciągu 2 dni, jeśli urząd musi zweryfikować dane.. Uzyskanie numeru PKK.. Obywatelstwo Miejscowość Nr budynku Ulica Nr lokalu Telefon4) Datę urodzenia wpisują tylko osoby nieposiadające numeru PESEL E-mail4)Wniosek o wydanie prawa jazdy w Wejherowie składa się przed rozpoczęciem kursu szkoleniowego.. Szczegóły znajdziesz w sekcji Gdzie i kiedy odebrać numer PKK.. PRZYGOTUJ.. Prośba o wystawienie faktury.. Formularze o założenie PKK są dostępne w wydziałach komunikacji i można je wypełnić na miejscu.. Profil Kandydata na Kierowcę (PKK) jest dokumentem niezbędnym do zapisania się na .Szczecin Przyjazny Rodzinie - serwis zewnętrzny Konsulatcje z mieszkańcami - serwis zewnętrzny Serwis Rad Osiedli - serwis zewnętrzny Portal Systemu Informacji Przestrzennej - serwis zewnętrzny NA SKRÓTY Deklaracja dostępności Ewidencja Działaności Gospodarczej Kalkulator opłat za zezwolenie na alkohol Polska Klasyfikacja DziałalnościWniosek o wydanie prawa jazdy w Szczecinie składa się przed rozpoczęciem kursu szkoleniowego.. Wypełniony „Wniosek o wydanie prawa jazdy" z własnoręcznym podpisem.. Wniosek pdf, 1.52 MB metryczka.. Na szczęście istnieje wyjątek od tej reguły - jeżeli nie widzi ci się jazda przez pół Polski w celu wyrobienia PKK, możesz to zrobić w miejscu swojego zamieszkania.GRYF Szczecin - Szkoła Nauki Jazdy..

Zaktualizuj przeglądarkę albo skorzystaf) wniosek MSZ, C] g) inne D.

Nr PESEL/Data urodzenia2) 2.. Bez niego nie może przystąpić do szkolenia.. Kundenservice rund um die UhrWniosek możesz złożyć w Wydziale Spraw Obywatelskich w sali 62 Urzędu Miasta Szczecin lub w Filii Urzędu przy ul. Rydla 39-40 w sali 20, osobiście lub przez upoważnioną pisemnie osobę.. Dokumenty: • dowód osobisty lub paszport,71-682 Szczecin; ul. Maksymiliana Golisza 10B tel.. Kurs na prawo jazdy kat.. Oddział terenowy ul. Jeziorna 8 Barlinek 74-320.pocztą na adres Urząd Miasta Szczecin pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin za pośrednictwem platformy EPUAP za pośrednictwem skrzynki podawczej (w przypadku jednak ww.. spraw najlepszym i najszybszym sposobem, będzie umówienie wizyty przez Internet lub telefon)Biuletyn Informacji Publicznej (BIP) to urzędowy publikator informacyjny, składający się z ujednoliconego systemu stron publikowanych w sieci teleinformatycznej Internet, na których zostaje udostępniona informacja publiczna.. Przeglądarka internetowa, którą używasz jest stara i nie pozwala na wyświetlenie naszej strony.. Zatem aby uzyskać prawo jazdy po raz pierwszy należy: Złożyć wniosek i uzyskać PPK.Profil Kandydata na Kierowcę (PKK) to elektroniczny dokument, generowany w systemie przez wydział komunikacji starostwa powiatowego, zawierający dane i informacje identyfikujące osobę ubiegającą się o wydanie dokumentu stwierdzającego uprawnienia do kierowania pojazdami..

Informację, gdzie złożyć wniosek znajdziesz w sekcji "Gdzie możesz złożyć wniosek".

rezygnacja z udziału instruktora w egzaminie.. Można uzyskać go od ręki lub po max.. Masz 2 możliwości.. POBIERZ WNIOSEKUżytkowanie ESP PiK oznacza całkowitą zgodę na przestrzeganie postanowień Regulamin ESP PiK.. Jeżeli ktoś ma miejsce zameldowania bardzo daleko od Szczecina to można udać się do Urzędu Miasta Szczecin ( wydział komunikacji - referat prawa jazdy ) z wszystkimi wymaganymi dokumentami i .Używasz starej wersji przegladarki.. Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. ul. Sanguszki 1 00 .Oficjalny Portal informacyjny na temat Pracowniczych Planów Kapitałowych.. Wypełniony „Wniosek o wydanie prawa jazdy" z własnoręcznym podpisem.. Nazwisko 1 człon 3.. Sprawdź, co dla ciebie oznacza wprowadzenie PPK.. Wniosek o dopisanie / skreślenie współwłaściciela w adnotacjach dowodu rejestracyjnego .. Porozmawiaj z naszym doradcą.Udać się do Urzędu Miasta bądź Starostwa zgodnego z miejscem zameldowania ze wszystkimi dokumentami opisanymi poniżej i założyć PKK.. Na postawie tego wniosku kandydat uzyskuje PKK czyli Profil Kandydata na Kierowcę.. Podanie o wydanie duplikatu ukończenia kursu/szkolenia.. egzaminów w Barlinku: 957 841 400)Wniosek do druku PDF.. B. Profesjonalnie, szybko, w rodzinnej atmosferze z doświadczoną kadrą i z indywidualnym podejściem do klienta.. aktualnego šwiadectwa kwalifikacji zawodowej, b) kopi?.

Portal eurzad.szczecin.pl jest integralną częścią Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin.

W urzędzie otrzymasz numer Profilu Kandydata na Kierowcę (numer PKK).. Weź udział w bezpłatnym szkoleniu.. Jeśli interesuje Cię nauka jazdy w Szczecinie i chcesz zapisać się na szkolenie, pierwszym krokiem jest założenie Profilu Kandydata na Kierowcę.. Zatem aby uzyskać prawo jazdy po raz pierwszy należy: Złożyć wniosek i uzyskać PPK.W związku, z tym jeśli mieszkasz w Warszawie, a adres twojego zameldowania to Szczecin, zgodnie z obowiązującymi przepisami wniosek o wydanie PKK składasz w Szczecinie.. Bez niego nie może przystąpić do szkolenia.. : 512 013 740, 91 489-48-54Wniosek o nadanie nowych cech identyfikacyjnych w pojeździe i/lub wydanie zgody na wykonanie i umieszczenie tabliczki znamionowej zastępczej.. Tylko uzyskując specjalny numer, możesz zapisać się na kurs nauki jazdy dowolnej kategorii.. Kontakt: [email protected]@um.szczecin.plWniosek o zwolnienie PKK i przekazanie do innego WORD.. Na postawie tego wniosku kandydat uzyskuje PKK czyli Profil Kandydata na Kierowcę.. Szczecin, 71-682.. Z PPK możesz zabezpieczyć swoją przyszłość.. Wniosek o czasowe wycofanie pojazdu z ruchu .. Dokument ten jest niezbędny do rozpoczęcia szkolenia oraz przystąpienia do egzaminu.Wniosek możesz złożyć w Wydziale Spraw Obywatelskich w sali 62 Urzędu Miasta Szczecin lub w Filii Urzędu przy ul. Rydla 39-40 w sali 20, osobiście lub przez upoważnioną pisemnie osobę.. Weź udział w kursie i zdaj egzamin.. Wniosek o udział dodatkowego egzaminatora nadzorującego egzamin.. : 91 50 66 850; email: [email protected] Wniosek o zwolnienie (wysyłkę) PKK Druk należy wypełnić drukowanymi literami, czytelnym pismem Numer PKK Numer PESEL wpisać datę urodzenia w przypadku gdy brak numeru PESEL Nazwisko Imię (imiona) Proszę o zwolnienie mojego profilu .Profil PKK: nauka jazdy - Szczecin.. Dołącz do powszechnego i dobrowolnego systemu długoterminowego oszczędzania..Komentarze

Brak komentarzy.