Wzór listu gratulacyjnego z okazji jubileuszu
Ktoś staje się prezydentem miasta, nowym dziekanem, rektorem, dyrektorem lub prezesem.List gratulacyjny.Tutaj znajdziesz przykładowy wzór takiego listu gratulacyjnego.. z okazji jubileuszu Komitet otrzymał szereg przedstawionych poniżej listów gratulacyjnych: awers_ 225· rewers_ 225.11 stycznia 2006 po Uroczystym koncercie z okazji Jubileuszu 70-lecia Uczelni listy gratulacyjne dla Rektora i całej społeczności Akademii .Tadeusz Woźniak: Z okazji pięknego Jubileuszu 30. rocznicy narodzin „Gazety Tczewskiej" - pisma wywodzącego się z idei i czynów podziemnej „Solidarności" - demokratycznej opozycji lat osiemdziesiątych, jak również z okazji 30-lecia pracy dla dobra Pomorza i Polski, pełnionej z wielką rzetelnością i odpowiedzialnością .Listy Gratulacyjne (40) Podziękowania, Przyjaciel Szkoły/Dzieci (61) Nagrody Dyrektora (34).. Są rzeczy, które też możesz otagować List gratulacyjny dla pracownika wzor?. Bałtycki Bank Spółdzielczy ul. Bogusława X 3, 76-150 Darłowo,Jubileusz to okrągła rocznica jakiegoś wydarzenia i okazja do uroczystego świętowania.. Listy z uczelni zagranicznych.. Przedsi ębiorstwo Handlowo-Usługowe „FIEDLER" S.C., jego KierownictwoListy gratulacyjne nadesłane z okazji jubileuszu List Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Bronisława Komorowskiego.. Mój wcześniejszy niepokój wynikał z faktu, że sukces zależy nie tylko od umiejętności, lecz również od szczęścia.Wręczenie nagród w konkursie „Piję wodę z kranu" Listy gratulacyjne z okazji 60-lecia KPWiK Sp..

Listy gratulacyjne z okazji Jubileuszu 35-lecia PSM I st. w Leżajsku.

szkół ponadgimnazjalnych, biblioteki, placówki kultury, kluby sportowe, firmy, urzędy, woluntariusze.Z myślą o nich stworzyliśmy nową stronę.. Nie miałam wątpliwości, że tak się stanie.. Przewodniczący Rady Gminy Borzęcin Czesław Małek Z okazji pięknego Jubileuszu 110-lecia działalności Jednostki OSP W Borzęcinie Dolnym, życzę aby bogata jej historia była przyczynkiem do dalszej efektywnej pracy na rzecz .Szanowny Panie Profesorze Z okazji Doniosłego Jubileuszu 50-lecia istnienia Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego, proszę przyjąć moje serdeczne gratulacje i życzenia wszelkiej pomyślności oraz wielu, kolejnych lat pracy, które pozwolą na kontynuowanie jakże owocnych osiągnięć naukowych i dydaktycznych.Plik listy gratulacyjne 2.doc na koncie użytkownika ev-ka • folder Materiały na zakończenie roku szkolnego - wzory dyplomów, podziękowań, zaproszeń • Data dodania: 20 cze 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.List Gratulacyjny złożony na ręce Prezesa Bałtyckiego Banku Spółdzielczego w Darłowie, Pana Ryszarda Mrozińskiego z okazji 65 - lecia działalności banku.. Z okazji Jubileuszu 25 lat pracy zawodowej składamy Panu Adamowi Kowalskiemu gorące podziękowania za trud i wysiłek włożony w rozwój naszej firmyPlik listy gratulacyjne z cytatem.doc na koncie użytkownika bibliotekamsp6 • folder Zaproszenia, podziękowania, listy gratulacyjne • Data dodania: 4 lut 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Z okazji tak pieknego Jubileuszu, Jubileuszu trzydziestolecia kierowania Katedrq Gospodarki Regionalnej Naszq Katedrq — pragniemy z calego serca podziçkowaé Pani Profesor za: sprzyjajqcq pracy naukowo-dydaktycznej przyjaznq i twórczq atmosfere, - naukowq ogladç i klucze do bram wiedzy, obecnoéé w naszym žyciu naukowym,W sobotę 20 kwietnia Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Węgrzcach Wielkich świętowały swój jubileusz 55 - lecia istnienia..

Przygotowaliśmy listę naszych najlepszych życzeń z okazji awansu.

LIST GRATULACYJNY Drogie Jubilatki Z okazji jubileuszu 45- lecia funkcjonowania Koła Gospody ń Wiejskich w Konarzycach prosz ę o przyj ęcie serdecznych gratulacji oraz wyrazów uznania i podzi ękowanie za Wasze zaanga żowanie w działalno ść Koła.. Bardzo się cieszę, że udało Ci się zdać maturę bez żadnych trudności.. Listy z uczelni krajowych, instytutów.. Bożego Ciała przy ul. Świdnickiej 26 - o godz. 8.00.Info Zapraszam do zapoznania się z menu i zapoznanie się z wzorami cv i Listu.. Poniżej znajdziesz odpowiedź na pytanie: jak napisać dobre przemówienie jubileuszowe?. "Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić".Listy gratulacyjne z okazji 90-lecia ZOSP RP [ dodano: śr., 2011-09-14 11:14 ] 1 Ostatnio dodane.. Profesor Andrzej Wiszniewski Politechnika Wrocławska.. Grzegorz Wójcikiewicz 30-10-2010. już 26.10 (sobota) o godz. 20.00 na FOKUS TV; 18. polsko-niemieckie seminarium dla opiekunów MDP w Dreźnie;List gratulacyjny dla pracownika wzor to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl..

Cechy przemówienia Przemówienie jubileuszoŻyczenia z okazji jubileuszu firmy.

"Z rąk do rąk podajemy skromnej mądrości dar zwyczajny".. Listy od władz państwowych i samorządowych.Listy gratulacyjne - Jubileusz 35-lecia PSM I st. w Leżajsku.. Dostojny Jubilacie, Wielce Szanowny Panie Profesorze!. W Jubileuszowym spotkaniu udział wzięli m.in: Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Artur Kozioł, a także zastępca burmistrza ds. strategii i rozwoju Łukasz Sadkiewicz.Z okazji Jubileuszu 85-lecia powstania i działalności Zakładów.- mam zaszczyt i wielką przyjemność złożyć Panu Prezesowi najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia sukcesów i satysfakcji w pracy, a także pomyślności w życiu osobistym.Podziękowania i Listy Gratulacyjne : Całkowita ilość zdjęć: 13 | Ostatnia aktualizacja: 17.03.09 22:29 | Wygenerowane przez JAlbum & Chameleon | Pomoc: Podziękowania i Listy Gratulacyjne : Całkowita ilość zdjęć .Wszystkie listy gratulacyjne zostały przedstawione na specjalnej wystawie zawierającej zdjęcia i pamiątki z jubileuszu, zorganizowanej na głównym korytarzu szkoły.. ← Previous post.List gratulacyjny prof. Michała Mazurkiewicza dla Jubilata.. Serdecznie zapraszamy!z okazji 60-lecia Wydziału Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie przekazano na ręce Dziekana Wydziału dr hab. Jarosława Gołębiewskiego listy gratulacyjne.. Z okazji Dnia Nauczyciela składam serdeczne życzenia wielu sukcesów zawodowych, spełnienia obranego celu oraz tego, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania..

z o.o.Obchody jubileuszu 60 - lecia Kraśnickiego Przedsiębiorstwa Wodociągówi Kanalizacji Sp.

Jeśli Twój znajomy awansował właśnie na wyższe stanowisko i szukasz życzeń z okazji awansu to świetnie trafiłeś!. Wójt Gminy X.. Pracownikom i Dyrekcji firmy życzymy wielu dalszych sukcesów oraz satysfakcji z codziennej pracy.. Uporządkowaliśmy je tak aby łatwo można było dopasować .. Galeria zdjęć, Jubileusz szkoły.. Pragniemy serdecznie podziękować za gratulacje i ciepłe słowa skierowane do nas w związku z tym szczególnie ważnym wydarzeniem.Gratulacje z okazji tak wspaniałego jubileuszu oraz życzenia satysfakcji z pełnienia służby strażaka.. Aneks do umowy o dofinansowanie zadania pn. „Przebudowa-modernizacja komunalnej .Składamy serdeczne gratulacje z okazji 50-lecia działalności firmy YYYYYY S.A. To także doskonały moment do wygłoszenia jubileuszowej mowy.. Start 3 sezonu serialu "OSP..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt