Wzór wniosku czyste powietrze
(interaktywny PDF)O PROGRAMIE.. Czyste Powietrze to rządowy ogólnopolski program wsparcia finansowego inwestycji polegających na montażu nowego źródła ciepła w budynkach nowobudowanych lub termomodernizacji i wymianie źródła ciepła w budynkach istniejących.Poniżej sekcji menu Czyste Powietrze pokaże się również sekcja "Dedykowana oferta dla beneficjenta (formularze wniosków)" (2) - znajdują się tu inne niż program Czyste Powietrze oferty funduszu dla osób fizycznych.. Jeśli masz problem z pobraniem wniosku zapoznaj się z tym fragmentem instrukcji - przejdź>> Załączniki do wniosku; ODO1 - Informacja dla osób, których dane osobowe pozyskano od wnioskodawcy pp czyste powietrze:Program priorytetowy „Czyste powietrze" 2.. Zarejestruj się na Portalu Beneficjenta wojewódzkiego funduszu ochrony srodowiska i gospodarki Wodnej odpowiedniego dla lokalizacji budynku.Złóż wniosek i bądź na bieżąco z informacjami na temat programu Czyste Powietrze.. Regulamin naboru wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć w ramach Programu priorytetowego Czyste powietrze wraz z załącznikami: Wzór formularza wniosku o dofinansowanie z załącznikami (wersja poglądowa - w celu wypełnienia proszę sie zalogować i pobrać interaktywny "-Formularz Wniosku-")Strona poświęcona programowi: Czyste powietrze.. W ramach programu "Czyste Powietrze" całkowicie za darmo pomożemy Ci przebrnąć przez formalności związane z ubieganiem się o dotację na termomodernizację budynku.Celem strony jest ułatwienie procesu składania i oceny wniosków o dofinansowanie, poprzez udostępnienie katalogu urządzeń grzewczych spełniających wymagania programu Czyste Powietrze..

Wzór karty oceny wniosku o dofinansowanie: 08.

Poniżej tej sekcji jest sekcja "Wnioski i Umowy" - zawiera ona wykazy złożonych wniosków i stan umów.Czyste Powietrze: wnioski do pobrania - od kiedy?. Solskiego 3 71-323 SzczecinWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu ogłasza, że 29 lipca 2019r.. Wzór protokołu odbioru robót wykonawcy Wersja edytowalna; 9.. Wzór protokołu wydrukowywać można również ze strony internetowej Funduszu z Portalu Beneficjenta oraz zakładki Czyste Powietrze.Tak pobrany wniosek należy wypełnić i złożyć poprzez Portal Beneficjenta, ePUAP lub po podpisaniu kwalifikowanym podpisem wysłać na adres e-mail WFOŚiGW.. Wszelkie informacje będą dostępne od 2 września 2019 r. na stronie: złożysz wniosek do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, zapoznaj się z najważniejszymi dokumentami programu „Czyste Powietrze" oraz zasadami naboru wniosków o dofinansowanie: Programem priorytetowym „Czyste Powietrze" Formularzem wniosku o dofinansowanie i jego załącznikamiZał.. Złożenie wniosku bez weryfikacji formularza - niepoprawnie wypełnionego, a nawet pustego to strata naszego czasu, ale również funduszu.Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na podany adres e-mail przychodzi link aktywacyjny, a kliknięcie w niego uruchamia proces aktywacji konta w Portalu Beneficjenta..

Po zalogowaniu się do serwisu w zakładce „Formularz wniosku" można pobrać wniosek Czyste Powietrze.

Formularz kontaktowy Wystarczy, że wypełnisz wymagane informacje zawarte w formularzu a po wysłaniu formularza skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy wszystkie szczegóły programu oraz odpowiemy na pytania.Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Toruniu informuje, że z dniem 19 września 2018 r. rozpoczyna nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze.Pobierz i zapoznaj się z dokumentem pn. Ogłoszenie o naborze (pdf).Protokół należy sporządzić na obowiązującym druku, którego wzór stanowi załącznik do wniosku o płatność.. Zestawienie rzeczowo-finansowe (wspólne dla umowy dotacji i pożyczki) - wzór: 7.. W październiku w naszym mieście odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące programu priorytetowego „Czyste powietrze".Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku ogłasza, że 29 lipca 2019 r. ulegnie zmianie Program Priorytetowy Czyste Powietrze, a także w konsekwencji wzór formularza wniosku o dofinansowanie i inne obowiązujące dokumenty związane z obsługą Programu.Weź dofinansowanie..

Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Formularz wniosku Czyste Powietrze.

7 Załącznik nr 2 do Regulaminu naboru wniosków 1 wersja 1.4/17.09.2018 INSTRUKCJA WYPEŁNIANIA WNIOSKU o.Wniosek składa się w wersji elektronicznej poprzez: a) dedykowaną aplikację internetową .Wnioski w programie "Czyste powietrze" są ponownie przyjmowane od poniedziałku 21 stycznia 2019 r. Przerwa w naborze spowodowana była aktualizacją programu priorytetowego Czyste Powietrze oraz .Rozmowa w Radio Opole nt. Programu Priorytetowego NFOŚiGW „Czyste Powietrze" „Niska emisja truje!. Wzór umowy pożyczki PP Czyste Powietrze (projekt) Zał .. Dlatego w kilku najbliższych artykułach na naszym serwisie będziemy publikować poprawnie wypełnione wnioski w Programie Czyste Powietrze.. Odpowiadamy na jedne z często pojawiających się pytań i .Program priorytetowy Czyste Powietrze - dok..

Wzór wniosku o płatność Jak wypełnić wniosek o płatność w programie Czyste powietrze; 8. do umowy pożyczki - wzór zlecenia wpłaty - polecenia przelewu; 6.

Uwaga!. Jak wypelnić wniosek o platność w PP Czyste Powietrze: 11.. - WFOŚiGW w Opolu walczy ze SMOGIEM" W Trosce o Środowisko.. Regulamin wyróżnienia „W Trosce o Środowisko" Wyróżnieni BeneficjenciOd 19 września 2018 r. do 30 czerwca 2027 r. wnioski o wsparcie z programu Czyste Powietrze przyjmują wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej oraz gminy, właściwe ze względu na położenie nieruchomości objętej wnioskiem o dofinansowanie.Program CZYSTE POWIETRZE.. Jak złożyć wniosek o dofinansowanie online i w formie papierowej?. Wzór protokołu końcowegoWzór protokołu odbioru końcowego: 07.. Instrukcja do protokołu końcowego: 09.. Jak policzyć dochód w PP Czyste Powietrze: 10.. Gdzie złożyć?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt